The Basic Principles Of کارشناسی سیار خودرو

برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به مقاله ” کارشناسی آپشن های خودرو چگونه است؟ ” مراجعه کنید.

باید بگوییم که کارشناس سیار فقط می تواند خودروی شما را بررسی و کارشناسی کند که با مکانیک سیار متفاوت است. اگر برنامه شما خیلی شلوغ است که نمی توانید ماشین خود را برای کارشناسی به یک مرکز کارشناسی ببرید ، کارشناس سیار می تواند راه حل مناسبی برای کارشناسی ماشین با هیچ زحمتی باشد فقط پرداخت دستمزد و رفت و آمد کارشناس برای جابه جایی هزینه می کنید .

بررسی علل لرزش دنده خودرو بررسی علل لرزش دنده خودرو می خواهیم به بررسی علل لرزش دنده خودرو بپردازیم. لرزش دنده، معمولاً اتفاق رایجی است که برای بسیاری از رانندگان

در سمباده کشی به دلیل زبری سمباده اثر ان روی خودرو خواهد ماند و نمی‌توان ان را پنهان کرد به همین دلیل به راحتی با اثرات سمباده می‌توان کارشناسی رنگ خودرو را انجام داد.

از آنجا که فرآیند کارشناسی ممکن است در موارد کمی با خطا نیز مواجه باشد، امکان شکایت و رسیدگی به این موضوع در کارنامه وجود دارد.

با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و دانش فنی بالا، در هنگام خرید خودرو ظرف مدت ۳۰ دقیقه به محل شما کارشناس را اعزام کرده تا در سریع ترین زمان، از دقیق ترین کارشناسی خودرو بهره مند گشته و در انتها برگه گزارش و ضمانت نامه دریافت نمایید.

اگر شما این سوال را از یک فرد متخصص در این زمینه بپرسید بدون شک به شما خواهد گفت که رنگی بین سه رنگ سفید، نوک مدادی و مشکی است زیرا که در حین فروش ان به مشکل برنخواهید خورد با این حال خیلی از افراد هم هستند که رنگ مورد علاقه خودشان را برای خرید خودرو انتخاب می‌کنند که هیچ مشکلی ندارد ولی رنگ خودرو کاملا سلیقه‌ای است.

این موضوع نیز از این قاعده مستثنی نیست. با نگهداری درست و مناسب از خودرو می‌توانید اتفاق افتادن آفتاب سوختگی برای بدنه خودرو خود را تا حد ممکن به تعویق بی‌اندازید و یا حتی هیچوقت با این مشکل رو به رو نشوید.

اگر گزارش کارشناسی اشتباه بود چکار باید کرد؟ آیا بعد از کارشناسی امکان شکایت وجود دارد؟

این مشکل علاوه خسارت زدن به رنگ خودرو موجب زردی اش می شود و ظاهری زشت به آن می دهد، می تواند ارزش خودرو را نیز به شدت کاهش دهد. تصویر بالا نمونه ای افتاب سوختگی در خودرو است.

آدرس مراجعه حضوری: تهران، میدان شهدا – خ ۱۷شهریور – خ حاجیان فرد – پلاک ۴۵

(تشخیص رنگ خودرو، کارشناسی رنگ خودرو، تشخیص رنگ ماشین)

خدمات تامین خودرو آزمون کارشناسی خودرو در محل آموزش کارشناسی خودرو کارشناسی رنگ خودرو کارشناسی فنی خودرو پولیش و سرامیک خودرو کاور و ??? ????? ????? بادی فنس خودرو نصب شیشه دودی صفرشویی خودرو سفیر تامین خودرو دسترسی سریع

اشتراک در وارد شدن اطلاع از نظرات جدید دنبال شده

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *